Svadobná hostina - djbencur.sk

Prejsť na obsah
Svadobná hostina
Každá svadobná hostina je žánrovo iná. Vždy sa prispôsobujem ľudom, ktorí sú na svadobnej hostine. Preto hrám obľúbené piesne pre Vás a vašich hostí. Samozrejme, ak je potrebné aj pre tých najmenších mám pripravené detské tanečné kolo.
Pokiaľ si novomanželia želajú a nenechajú to na mňa, pripravíme spolu playlist. Tanečné kolá sú žánrovo zamerané a vždy "ušité" na mieru, preto nehrám skladby podľa môjho hudobného vkusu, ale podľa vkusu svadobných hostí. Vždy je dôležité prísť nato, aký žáner a aká hudba najviac zaujme hostí, a preto sa ťažko dopredu dá určiť, čo sa presne bude hrať. Jednoducho hrám pre všetky vekové kategórie.
 
Hlavné body svadobnej hostiny osobne konzultujem s mladomanželmi, čo sa týka prvého novomanželského tanca, rodičovského tanca, krájanie torty, fotografovanie, súťaže, čepčenie nevesty a samozrejme ostatné dôležité veci.
Používam rôzne svetelné efekty, rotačné hlavy, bublinkovač, fazer na zvýraznenie svetiel a samozrejme je možnosť si doobjednať aj iné doplnkové služby, ako napr. plazivý dym, pyrotechnika či laserová show.
Pokiaľ máte záujem, viem Vám zabezpečiť profesionálneho kameramana aj fotografa.
 
Na svadbe sa dá ušetriť na mnohých veciach, no nie na hudbe. Zvyčajne je to prvá vec, ktorú si vaši hostia všimnú a zapamätajú.
Cena sa odvíja od mnohých aspektov. Každá hudobná produkcia je pripravovaná priamo na mieru, podľa podmienok a požiadaviek klienta. Od toho sa potom odvíja aj výsledná cenová ponuka.
Napíšte, alebo zavolajte, poskytnem Vám viac informácií.
DJs - SVADBY - RODINNÉ A FIREMNÉ AKCIE - SPOLOČENSKÉ AKCIE
PLESY - STUŽKOVÉ - OZVUĆENIE A OSVETLENIE VAŠICH EVENTOV

Kontakt: +421 905 323 713
djbencur@djbencur.sk
bencurp@gmail.com

Návrat na obsah