Ozvučenie a osvetlenie - djbencur.sk

Prejsť na obsah
Osvetlenie a ozvučenie Vašich eventov

Každý event má svoje špecifiká a preto ku každému pristupujem osobitne a samozrejme všetky podrobnosti riešim spolu s klientom podľa jeho predstáv. Preto aj ozvučenie a osvetlenie každého eventu je rozdielne.
Ozvučenie a osvetlenie zabezpečujem značkovým aparátom podľa potreby, ktoré si vyžaduje priestor. Zvuk na vysokej úrovni zaručí dokonalý hudobný zážitok.
Okrem toho zabezpečujem aj DEKORAČNÉ NASVIETENIE rôznych priestorov v interiéri .
Svetlá sa môžu umiestniť kdekoľvek v interiéri. Môžete si vybrať z rôznych druhov farieb, sú riadené na diaľku a počas večera je možné kombinovať farby. V prípade väčších udalostí sa dajú použiť napríklad aj ako svetelný efekt na tanečný parket.
Všetky svetelné efekty, rotačné hlavy sú určené na profesionálne svietenie, čím zabezpečujú kvalitné svetlo a pekné farby.
Pri nasvietení na zvýraznenie efektov používam dymostroj – fazer.
Používam kvalitnú a originálnu kvapalinu, ktorá nedráždi dýchacie cesty. Ak si zákazník želá, nie je problém do kvapaliny dať aj ovocnú arómu, ktorá spríjemní vôňu v priestore.
Ponúkam aj iné doplnkové služby, ako napr. plazivý dym, pyrotechniku či laserovú show. Pokiaľ máte záujem, viem Vám zabezpečiť profesionálneho kameramana aj fotografa.
DJs - SVADBY - RODINNÉ A FIREMNÉ AKCIE - SPOLOČENSKÉ AKCIE
PLESY - STUŽKOVÉ - OZVUĆENIE A OSVETLENIE VAŠICH EVENTOV

Kontakt: +421 905 323 713
djbencur@djbencur.sk
bencurp@gmail.com

Návrat na obsah