Stužková - djbencur.sk

Prejsť na obsah
Stužková
Navždy sa zachová, v pamäti stužková, alebo Nie sme zlí – kto by tieto hity nepoznal?
Aj pre Vás študentov sa v mojej ponuke niečo nájde.  Keďže pred poslednou skúškou dospelosti máte aj Vy Váš posledný večierok, tak si ho užite s dávkou dobrej hudby. Vážte si svoj čas a radšej svoju energiu venujte nacvičovaniu programu. Vzájomná komunikácia s Dj-om je pre Vašu zábavu tá najpodstatnejšia. Je potrebné si prejsť všetky potrebné body programu od nástupu, príhovorov, rôznych spoločenských tancov cez programy, šerpovanie, spievanie hymny – gaudeamus, rozbíjanie džbánu a samozrejme ostatné dôležité časti večera.
Počas mojej kariéry som nazbieral dostatok skúseností, aby som vyhovel Vám aj vašim rodičom a aby ste odchádzali z Vašej stužkovej spokojný.
Vaša slávnosť je zabezpečená profesionálnou zvukovou a svetelnou technikou, všetky požiadavky ohľadom vašej slávnosti preberieme osobne pri stretnutí.
Pokiaľ máte záujem, viem Vám zabezpečiť profesionálneho kameramana aj fotografa.

Cena na stužkovú slávnosť sa odvíja od mnohých aspektov. Každá hudobná produkcia stužkovej slávnosti je pripravovaná priamo na mieru, podľa podmienok a požiadaviek klienta. Od toho sa potom odvíja aj výsledná cenová ponuka.
Napíšte, alebo zavolajte, poskytnem Vám viac informácií.
DJs - SVADBY - RODINNÉ A FIREMNÉ AKCIE - SPOLOČENSKÉ AKCIE
PLESY - STUŽKOVÉ - OZVUĆENIE A OSVETLENIE VAŠICH EVENTOV

Kontakt: +421 905 323 713
djbencur@djbencur.sk
bencurp@gmail.com

Návrat na obsah