Rodinné a firemné akcie - djbencur.sk

Prejsť na obsah
Rodinné a firemné akcie
Plánujete usporiadať výročnú oslavu, narodeninovú párty, krstiny, alebo inú oslavu a chcete, aby sa vaši hostia výborne zabavili a pretancovali sa až do ďalšieho rána? Žiadny problém.
Základom dobrej a nezabudnuteľnej oslavy je aj hudba a DJ, ktorý zaručí aby sa vaši hostia cítili dobre. Disponujem širokým výberom skladieb od súčasných svetových hitov, československých hitov a samozrejme hitov oldies. Tak isto sa v repertoári nájdu ľudové hity, čardáše, rock and roll, twistíky, rockové hity, funky, a rôzne iné žánre. Počas oslavy samozrejme neodmietam hrať na želanie vašich hostí.
Playlist je vždy prispôsobený vášmu želaniu a hudobná produkciu sa pripravuje podľa vašich požiadaviek. Snažím sa prispôsobiť hudobným požiadavkám všetkým vekovým kategóriám. Samozrejme nezabúdam aj na tých najmenších, pre ktorých mám pripravené detské tanečné kolá. Pre tých náročnejších mám pripravené špeciálne ponuky, ktoré viem "ušiť" presne na mieru.
 
Firemné akcie:

Ponúkam hudobnú produkciu aj na firemné večierky. Či už je to firemná oslava, prezentácia, vianočný večierok,  športové podujatie, alebo iná firemná akcia. Takéto večierky sú hlavne o zábave a napomáhajú bližšie spoznávať svojich kolegov a utužujú kolektív.
Disponujem širokým výberom skladieb od súčasných svetových hitov, československých hitov a samozrejme hitov oldies. Tak isto sa v repertoári nájdu ľudové hity, čardáše, rock and roll, twistíky, rockové hity, funky, a rôzne iné žánre. Počas oslavy samozrejme neodmietam hrať na želanie vašich hostí.
Váš firemný večierok bude zabezpečený profesionálnou zvukovou a svetelnou technikou, všetky požiadavky ohľadom firemného večierka preberieme osobne pri stretnutí. Používam rôzne svetelné efekty, rotačné hlavy, bublinkovač, fazer na zvýraznenie svetiel a samozrejme je možnosť si doobjednať aj iné doplnkové služby, ako napr. plazivý dym, pyrotechnika či laserová show. Pokiaľ máte záujem, viem Vám zabezpečiť profesionálneho kameramana aj fotografa.

Cena za rodinné a firemné večierky sa odvíja od mnohých aspektov. Každá hudobná produkcia je pripravovaná priamo na mieru, podľa podmienok a požiadaviek klienta. Od toho sa potom odvíja aj výsledná cenová ponuka.
Napíšte, alebo zavolajte, poskytnem Vám viac informácií.
DJs - SVADBY - RODINNÉ A FIREMNÉ AKCIE - SPOLOČENSKÉ AKCIE
PLESY - STUŽKOVÉ - OZVUĆENIE A OSVETLENIE VAŠICH EVENTOV

Kontakt: +421 905 323 713
djbencur@djbencur.sk
bencurp@gmail.com

Návrat na obsah