Biografia - djbencur.sk

Prejsť na obsah
Môj príbeh – ako to vlastne začalo:

 
Moja púť začala v roku 1982, keď so odohral moju prvú diskotéku na základnej škole pre všetkých končiacich žiakov základnej školy. Vtedy som mal kotúčový magnetofón s ktorým som urputne bojoval. Pokračovalo to na strednej škole, kde som robil študentské diskotéky. Vtedy do mojej výbavy pribudli aj kazetové magnetofóny.
Ako dj som v roku 1986 absolvoval úspešne prvé prehrávky - skúšky a pokračoval v moje činnosti už oficiálne s dokladom Dja.
Mojou produkciou som zabával aj počas základnej vojenskej služby, kde som hrával plesy a zábavy pre práporný výbor SZM.
V roku 1989 som absolvoval ďalšie úspešné skúšky - prehrávky, a potom začala šnúra aktívnych akcií, či už svadieb, plesov, stužkových, rodinných a firemných akcií a samozrejme diskoték. Hrával som aktívne v rôznych kluboch, v kultúrnych domoch v rámci kraja (Breznička - discobar Atlantis, Bar Zuzana-Zlatno, Kalinovo, Mýtna, Kokava, Trebeľovce, KPU-Poltár, Ružiná...)
Ku každému eventu pristupujem individuálne a preto viem osloviť rôzne vekové kategórie. Pri svojej práci používam kvalitnú svetelnú a zvukovú techniku.
Pre odberateľa zabezpečím kompletný technický servis a iné doplnkové služby podľa požiadaviek, ktoré uspokoja aj náročného klienta.
 

Doprava a cena:

Svoje služby poskytujem v celej Slovenskej republike. V Lučenci a okolí, dopravu neúčtujem.
Cena mojej produkcie závisí od mnohých aspektov. Každá hudobná produkcia je pripravovaná priamo na mieru, podľa podmienok a požiadaviek klienta. Od toho sa potom odvíja aj výsledná cenová ponuka.
DJs - SVADBY - RODINNÉ A FIREMNÉ AKCIE - SPOLOČENSKÉ AKCIE
PLESY - STUŽKOVÉ - OZVUĆENIE A OSVETLENIE VAŠICH EVENTOV

Kontakt: +421 905 323 713
djbencur@djbencur.sk
bencurp@gmail.com

Návrat na obsah